INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Mini Bags, trendet e pranverës 2018 [FOTO]

Mini Bags, trendet e pranverës 2018 [FOTO]

Publikuar më: 17:31 26-02-2018

Trendët e reja të këtij sezoni pranveror do risjelli përsëri në vëmendje çantat e vogla.

Të vogla dhe të çmuara çantat janë një aksesorë që do ta bëjë gjithmonë pamjen tuaj më sharmante edhe nëse keni veshur një palë xhins të thjeshta.

Mjaftojnë që ajo të ketë një stil dhe një ngjyrë që tërheq vëmendje atëherë dhe pamja juaj do godas vëmendjen e çdo këndi.

d148a1fd0bffe33a336568bca5ab0444.jpgfd05ea07214672fdc426d3aa3432fa20.jpgd80735ce08b12a4bc05550d2f8eada27.jpg7521e309b4f0fdc5887948dbe2a7ec0a.jpgtumblr_p29gsba7JD1qhiando1_500.jpg5bbc30049e052531f60e71d29c407e8e.jpg72af49e9b5f1ae02eae010bc9decfd60.jpgbc80aa29b3b113237a92a6115489fa8c.jpg442641a2e5d85df62b0212eeb580c16b.jpg905309e69557e7214f689c2e79058770.jpgimage.gif7d580d7953a3c108f5b51091c80bb027.jpg616d7b798e3bee00dde2bfcca7a88f19.jpg


Banner-300x200px_-FINAL.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0013041496276855
    array(1) { ["section"]=> string(45) "mini-bags-trendet-e-pranveres-2018-foto-51438" }