INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Miliarderi iranian i vë ''vizën'' Morena Tarakut... Ja vë syrin kësaj këngëtarje shqiptare [FOTO]

Miliarderi iranian i vë ''vizën'' Morena Tarakut... Ja vë syrin kësaj këngëtarje shqiptare [FOTO]

Publikuar më: 15:33 09-09-2018

Pavarësisht ndarjes nga Morena, Sasha fitoi shumë fansa shqiptar të cilët i kërkonin të vizitonte Shqipërinë e miliarderi ja ka plotësuar dëshirën.

Këto ditë ai ndodhet në Shqipëri nga ku ka postuar foto e video ku shpreh falenderime.

Në një prej postimeve të fundit, Sasha shihet duke ndjekur videoklipin e këngës "Columbiana" të Taynës teksa i bën tag këngëtares.

Siç duket miliarderit i ka pëlqyer shumë Tayna dhe ka vendosur ta ndajë këngën e saj edhe me ndjekësit nga e mbarë bota.

-640-0-5b9421f3836f2.jpg-640-0-5b9421f41ec28.jpg-640-0-5b9421f248c11.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0098600387573242
    array(1) { ["section"]=> string(94) "miliarderi-iranian-i-ve-vizen-morena-tarakut-ja-ve-syrin-kesaj-kengetarje-shqiptare-foto-71001" }