INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Meshkuj, këto janë 3 femrat që duhet të martoheni, sipas shenjës së horoskopit. Me trashëgime!

Meshkuj, këto janë 3 femrat që duhet të martoheni, sipas shenjës së horoskopit. Me trashëgime!

Publikuar më: 14:42 28-08-2017
Ju që besoni te shenjat e horoskopit  intv.al ju sjell se cilat janë femrat të cilat ja vlen të krijosh familje, sipas shenjave të horoskopit.
Ato kanë disa karakteristika të cilat ndikojnë në mënyrën si sillen në rrethin familjar dhe sa serioze janë në shtëpi.
 
1. Demi
Femra që i përkasin shenjës së demit janë pastërtore dhe të përgjegjshme për familje. Ato pastrojnë më kujdes dhe nuk i lënë gjërat përgjysëm. Një femër dem,  i kushton shumë rëndësi shtëpisë së saj. Nëse do zgjidhte mes shtëpisë dhe argëtimit, ajo më siguri do preferonte të kujdesej për shtëpinë.
2. Virgjëresha
Femra që i përket shenjës së virgjëreshës është idealja për t’u martuar dhe krijuar familje. Ajo është e fiksuar pas pastërtisë dhei do gjërat perfekte. Intv.al  shton se femra virgjëreshë është një nënë e përkushtuar, prandaj është e duhura për ta zgjedhur si nënën e fëmijëve.
3. Akrepi
Një femër akrep i kushton shumë rëndësi  pasërtisë së shtëpisë dhe nuk del pa i mbaruar të gjitha. Ajo është besnike dhe familjare e rregullt. Sakrifikon për familjen e saj. Një femër akrep, sipas intv.al është një zgjedhje e mirë për ta marrë nuse.
Burimi: The Frisky
Përahtati: Anisa Bega
 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00095987319946289
    array(1) { ["section"]=> string(96) "meshkuj-keto-jane-3-femrat-qe-duhet-te-martoheni-sipas-shenjes-se-horoskopit-me-trashegime-35515" }