INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mesfushori i Kombëtares shqiptare ndërron skuadër, ja ku firmosi

Mesfushori i Kombëtares shqiptare ndërron skuadër, ja ku firmosi

Publikuar më: 21:51 14-09-2018

Mesfushori i kombëtares shqiptare, Valon Ahmedi, ka nisur një avneturë të re. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai, i cili në “Instagram” ka postuar edhe kalimin dhe zyrtarizimin te skuadra e tij e re Hapooel Kiriat Shmona, në kampionatit izraelit.

Ahmedi ishte pjesë e skuadrës së Mariborit, por nga sa bëhet e ditur, kohët e fundit ai e humbi vendin e titullarit. Kjo nuk është pritur aspak mirë nga Ahmedi, i cili luajti edhe në Ligën e Kampionëve, duke bërë edhe paraqitje shumë të mira, por me sa duket është detyruar që të ndryshojë destinacion.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.007559061050415
    array(1) { ["section"]=> string(69) "mesfushori-i-kombetares-shqiptare-nderron-skuader-ja-ku-firmosi-71748" }