INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Merr fund pritja! Video zyrtare... por nuk janë më 5!

Merr fund pritja! Video zyrtare... por nuk janë më 5!

Publikuar më: 16:38 06-11-2018

Spice Girls është grupi mjaft i njohur muzikor, i cili ka bërë histori në vitet 90’ me veshjet e tyre, që vendosnin trende botërore dhe sensualitetin femëror. Albumi i tyre “Spice” shiti mbi 31 milionë kopie duke u bërë albumi i shitur në historinë e një grupi muzikor femrash.

Ato njihen edhe për revolucionin e termit “Girl Power” ose përkthyer ‘Fuqia e Femrave” gjë të cilën e theksonin shumë në këngët e tyre dhe në paraqitjet e guximshme para publikut.

Për herë të fundit koncerti i tyre së bashku është zhvilluar në vitin 2012, por tani pas 6 vitesh “Spice Girls” kanë një njoftim të ri.

Nëpërmjet një video-je promocionale në Instagram, vajzat raportojnë në vende të ndryshme të koontinentit amerikan dhe britanik, për turi-n e tyre të ardhshëm.

“Biletat në shitje, të dielën në ora 10:30”- shkruhej në description-in e tyre. Por, vajzat nuk do jenë më 5. Victoria Beckham nga Instagram-i i saj dha lajmin e keq se fatkeqësisht nuk do mund të jetë prezent me grupin në këtë tur, që fillon vitin e ardhshëm. Ajo tha se ndihet fatlume që ka qenë pjesë e tyre dhe i uron shumë fat në koncertet e ardhshme.

WhatsApp_Image_2018-11-06_at_14.53.06.jpeg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0078458786010742
    array(1) { ["section"]=> string(54) "merr-fund-pritja-video-zyrtare-por-nuk-jane-me-5-77809" }