INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Menaxheri i Elseid Hysaj thotë fjalën e fundit: Mbrojtësi do të …

Menaxheri i Elseid Hysaj thotë fjalën e fundit: Mbrojtësi do të …

Publikuar më: 10:31 13-06-2018

Kohët e fundit është përfolur shumë për një kalim të mbrojtësit shqiptar tek Chelsea. Për këtë çështje më në fund ka folur edhe menaxheri I tij ku tha se Hysaj do të qëndroje tek Napoli.

“Është e mundur që Sarri të kërkojë disa futbollistë të Napolit nëse merr drejtimin e Chelseat. Hysaj? Do të qëndrojë te Napoli! Ajo e kalimit te Çelsi është një hipotezë që vështirë se mund të merret në konsideratë”,- tha menaxheri I Hysaj.

Mbrojtësi po kalon një formë shumë të mirë këtë sezon dhe është vën në shënjestr të shumë klubeve të mëdha, një ndër ta është edhe Chelsea.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0021040439605713
    array(1) { ["section"]=> string(68) "menaxheri-i-elseid-hysaj-thote-fjalen-e-fundit-mbrojtesi-do-te-61582" }