INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me siguri po e prisnit me padurim dhe më në fund erdhi! Lumi B prezanton ''surprizën e rradhës'' ...[VIDEO]

Me siguri po e prisnit me padurim dhe më në fund erdhi! Lumi B prezanton ''surprizën e rradhës'' ...[VIDEO]

Publikuar më: 11:50 04-10-2018

Para pak ditësh ishte Ledri Vula i cili e lajmëroi në publik dhe tashmë mesa duket gjithçka është gati.

Në kanalin e tij në YouTube, këngëtari Lumi B ka prezantuar krijimin e tij më të ri me titull “Pse m’le”, një këngë goxha ritmike kushtuar ndjenjës së dashurisë.

Ndiqeni në videon e mëposhtme! Me siguri të gjithë të dashuruarit do ta gjejnë më së miri vetën në fjalët dhe melodinë e Lumi B./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0075700283050537
    array(1) { ["section"]=> string(103) "me-siguri-po-e-prisnit-me-padurim-dhe-me-ne-fund-erdhi-lumi-b-prezanton-surprizen-e-rradhes-video-74042" }