INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me siguri ju do t'a admironi! Aulona Musta bën këtë ''ndryshim të madh'' në jetën e saj...[FOTO]

Me siguri ju do t'a admironi! Aulona Musta bën këtë ''ndryshim të madh'' në jetën e saj...[FOTO]

Publikuar më: 10:20 05-10-2018

Aulona Musta tashmë ka luksin të jetë ndër femrat më të komentuara të showbizz-it dhe kjo pasi është një shembull i mirë i një femre të suksesshme e cila ashtu si familjare e zonja është edhe një showgirl mëse e talentuar.

Postimet e saj në Instagram shkaktojnë shpesh zhurmë ndërsa së fundmi bukuroshja e ekranit ka bërë një ndryshim të madh në aparencën e saj.

Është pikërisht ngjyra e flokëve të Aulonës e cila nga brune tashmë është bërë një bionde.

Po ju si mendoni? Më mirë një Aulona bionde apo një Aulona brune?/intv.al/

WhatsApp_Image_2018-10-05_at_09.12.20.jpeg

 

WhatsApp_Image_2018-10-05_at_09.12.19.jpeg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.007253885269165
    array(1) { ["section"]=> string(93) "me-siguri-ju-do-t-a-admironi-aulona-musta-ben-kete-ndryshim-te-madh-ne-jeten-e-saj-foto-74155" }