INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Më në fund! Sara Hoxha publikon foton e parë nga dasma me Ledionin dhe më romantike se kaq s’mund të ishte! [FOTO]

Më në fund! Sara Hoxha publikon foton e parë nga dasma me Ledionin dhe më romantike se kaq s’mund të ishte! [FOTO]

Publikuar më: 21:14 14-09-2018

Para pak javësh Ledion Liço dhe trashëgimtarja e ‘Top Channel’, Sara Hoxha kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.

Ndonëse nuk dhanë detaje të dasmës, çifti organizuan një ceremoni luksoze në Como të Italisë. Në mesin e familjarëve dhe disa nga miqve, dasma ishte tejet e mahnitshme edhe pse në rrjete sociale ishin më të rezervuar sa i përket imazheve. Lori ka publikuar disa nga fotot, por Sara është treguar pak “koprace”, mirëpo më në fund e ka lëshuar dorën. Ajo ka publikuar foton e parë si çift zyrtarisht të martuar me Ledionin dhe s’mund të ishte më romantike se kaq. Pranë liqenit të Como-s e duke u puthur pranë njerëzve më të dashur.

Le të plasin komentet...

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0034420490264893
    array(1) { ["section"]=> string(116) "me-ne-fund-sara-hoxha-publikon-foton-e-pare-nga-dasma-me-ledionin-dhe-me-romantike-se-kaq-s-mund-te-ishte-foto-71744" }