INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me Kejsin në studio, Stresi zbulon sa xhelozë janë për njëri-tjetrin. Reperi habit me përgjigjen! [VIDEO]

Me Kejsin në studio, Stresi zbulon sa xhelozë janë për njëri-tjetrin. Reperi habit me përgjigjen! [VIDEO]

Publikuar më: 19:44 17-05-2018

Ditën e sotme reperi i famshëm shqiptar, Stresi ka qenë i ftuari special në emisionin ‘Fun Day’ në INTv me moderatore Fatma Methasani. Ai foli rreth fotove të famshme me të fejuarën që u fshinë në Instagramin e tij, (lexo këtu) por Kejsi ndodhet në studion e Fun Day dhe Fatma nuk mundi të mos e pyeste reperin nëse ishte ai xheloz për të fejuarën sepse vërtet ajo është mjaft e bukur.

Përgjigjia e Stresit? Na habiti vërtet! Ai përgjigjet se në të vërtetë nuk është xheloz, ndërkohë Fatma e pyet po Kejsi për ty? Në studio plasën të qeshurat dhe ju nuk duhet ta humbisni intervistën e tij në videon më poshtë./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027189254760742
    array(1) { ["section"]=> string(106) "me-kejsin-ne-studio-stresi-zbulon-sa-xheloze-jane-per-njeri-tjetrin-reperi-habit-me-pergjigjen-video-58693" }