INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Luana Vjollca si çokollatë! Do ju bëjë të “fërkoni sytë” me foton e fundit, “çmend” rrjetin duke ngritur këmbët dhe fustanin...[FOTO]

Luana Vjollca si çokollatë! Do ju bëjë të “fërkoni sytë” me foton e fundit, “çmend” rrjetin duke ngritur këmbët dhe fustanin...[FOTO]

Publikuar më: 21:19 09-05-2018

Luana di si të ngacmojë imagjinatën e meshkujve! 

Ajo është një nga moderatoret më të bukura shqiptare e cila numëron një numër të madh fansash. Luana është shumë aktive në rrjetet sociale dhe sapo ndezi Instagramin me foton e saj të fundit. Moderatorja bukuroshe ka ndarë me ndjekësit një foto ku shfaqet me një fustan me ngjyra verore, i cili i nxjerr në pah anën e saj më të mirë femërore. Fustani i shkurtër, gjoksi i madh, ngjyra e lëkurës, ngritja e fustanit dhe këmbëve seksi, e bënë më sensuale këtë foto të Luanës.

Të menjëhershme kanë qenë reagimet e fansave që shprehën adhurimin për Luanën.

luanaana.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0069642066955566
    array(1) { ["section"]=> string(129) "luana-vjollca-si-cokollate-do-ju-beje-te-ferkoni-syte-me-foton-e-fundit-cmend-rrjetin-duke-ngritur-kembet-dhe-fustanin-foto-57859" }