INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Lori Hoxha bën këtë postim, shikoni komentin që i bën Enca [FOTO]

Lori Hoxha bën këtë postim, shikoni komentin që i bën Enca [FOTO]

Publikuar më: 21:13 02-10-2017

Midis tyre egziston një marrëdhenie e mire por shikoni komentin që i bën Enca, Lori Hoxhës…

Lori Hoxha njihet si një ndër blogeret më të pëlqyera dhe si një “fashion icon” nga shumë vajza. Gjithashtu edhe Enca si një ndër këngëtaret më të preferuara në vend. Lori ka postuar një foto në Instagram ku shkruhet: “I dua të gjitha” por krahas fotos ajo ka shpjeguar se nuk e ka postuar per ndonjë domethënie te fshehur, por vetëm se i pëlqente mënyra sesi neoni tregonte shumë bukur shkrimin. Gjithashtu edhe Enca është një person që e pëlqen ngjyrën neon dhe këtë gjë e ka bërë dhe si koment këtë gjë./intv.al/

fgf.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0007941722869873
    array(1) { ["section"]=> string(68) "lori-hoxha-ben-kete-postim-shikoni-komentin-qe-i-ben-enca-foto-37975" }