INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Loredana ironizon personazhet vip: Ja nisën me… [FOTO]

Loredana ironizon personazhet vip: Ja nisën me… [FOTO]

Publikuar më: 11:57 12-07-2018

Rrjetet sociale janë një nga mënyrat që vipa-t përdorin për të reklamuar profesionin dhe veten. Së fundmi ata po përdorin të gjthë tëndencën e re duke përdorur risinë që ka sjellë Instagram. Pranojnë pyetje nga fansat duke realizuar kështu një intervistë të mirëfilltë online. Nëse hedh një sy në Isntastorie-t e tyre, e di çfarë do të shohësh; pyetje-përgjige. Por duket se ka edhe nga ato që nuk e preferojnë fare këtë aplikacion, madje nuk e pëlqejnë kur e përdorin edhe të tjerët. Ndaj në Instastorien e saj lexon: Ia nisën duke dhënë intervista edhe në story’. /intv.al/

37030168_10214265289299452_2435971644880060416_n.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0078339576721191
    array(1) { ["section"]=> string(56) "loredana-ironizon-personazhet-vip-ja-nisen-me-foto-64778" }