INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Lamar Odom do të nxjerrë gjithë sekretet e errëta të familjes Kardashian për 10 milionë dollarë!

Lamar Odom do të nxjerrë gjithë sekretet e errëta të familjes Kardashian për 10 milionë dollarë!

Publikuar më: 17:41 19-07-2017

Nga droga, kirurgjitë plastike e deri tek ndarjet sekrete mes Kim dhe Kanye!

Lamar Odom ka një bombë në dorë dhe duket se do ta hedhë në librin e ri që po shkruan. Ish ylli i NBA, i cili është i divorcuar nga Khloe Kardashian, rrëfeu për InTouch Weekley se po punon mbi një autobiografi të jetës së tij dhe në të do të tregojë absolutisht gjithçka që i ka ndodhur në të shkuarën. Burime në brendësi të kësaj historie tregojnë që në të përfshihen shumë sekrete të errëta të familjes më të përfolur në botë. Ndër to përfshihen problemet që kanë pasur me drogën, kirurgjitë e shumta plastike si dhe ndarjet sekrete mes Kim dhe Kanye West. Me pak fjalë, gjëra që mund të rrëzojnë një perandori! Parashikimet mbi shitjet zbulojnë se Lamar Odom mund të fitojë plot 10 milionë dollarë.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031569004058838
    array(1) { ["section"]=> string(101) "lamar-odom-do-te-nxjerre-gjithe-sekretet-e-erreta-te-familjes-kardashian-per-10-milione-dollare-32698" }