INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kylie bën rrëfëmin më shokues për veten dhe Kendall! Nuk do besoni çfarë kanë ndarë së bashku!

Kylie bën rrëfëmin më shokues për veten dhe Kendall! Nuk do besoni çfarë kanë ndarë së bashku!

Publikuar më: 12:58 29-08-2017

“Nuk besoj se do ishim shoqe nëse s’do ishim motra!”

Ato u bënë të famshme në të gjithë botën së bashku si pjesë e Keeping Up ëith the Kardashians. Por Kylie Jenner tashmë ka bërë rrëfimin shokues ku thotë se me shumë mundësi nuk do ishin shoqe nëse nuk do ishin të afërta. Pavarësisht kësaj, manjatja e tualeteve ka bërë një rrëfim edhe më shokues në trailerin e saj të fundit për një episod të spektaklit reality “Life of Kylie”. Edhe pse të dyja janë multimilionere pasi janë super të suksesshme në fushat respektive dhe mund të blejnë praktikisht gjithçka që duan, sërish disa gjëra mes tyre i ndajnë. Kylie ka treguar që ajo dhe Kendall veshin shpeshherë të brendshmet e njëra-tjetrës, dhe më të afërta se kaq vështirë se mund të jenë dy motra...

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011658668518066
    array(1) { ["section"]=> string(100) "kylie-ben-rrefemin-me-shokues-per-veten-dhe-kendall-nuk-do-besoheni-cfare-kane-ndare-se-bashku-35571" }