INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ky është PC më i mirë për Gaming.

Ky është PC më i mirë për Gaming.

Publikuar më: 17:00 14-09-2018

Në rast se jeni duke kërkuar për një kompjuter ,që të jetë super i shpejtë,me grafika të cilësise së lartë ,parametra te mira,ja ku po ju ndihmojmë.

Instagram Banner

Modeli Alienware Aurora R7 është pikërisht ai që ju duhet dhe është perfekt për gaming.
Nga vetë fansat e cmendur të lojrave ky PC është listuar i pari si me performancën më të lartë .Më një proçesor Intel Core i7 ,RAM: 64GB,Memorie 1TB HDD dhe grafikë AMD Radeon
RX 580 – Vega 64 e gjeni online me një çmim prej 1490.83 €.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0090789794921875
    array(1) { ["section"]=> string(38) "ky-eshte-pc-me-i-mire-per-gaming-71705" }