INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kur nxehet Basha, Rama flet për shtatëzaninë dhe jastëkun në bark! [VIDEO]

Kur nxehet Basha, Rama flet për shtatëzaninë dhe jastëkun në bark! [VIDEO]

Publikuar më: 15:02 24-05-2018

Batutat në kuvend dhe fjalori i rëndë po sfidojnë çdo emision humori. Çdo të enjte në sallën e Kuvendi mund të dëgjosh gjithçka, që nga fjalori i rrugës e deri tek sulmi personal mes krerëve më të lartë të politikës. Sot Lulzim Basha shpërtheu, por Edi Rama e ironizoj keq. Ndiqni batutat më pikante.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0023188591003418
    array(1) { ["section"]=> string(9) "kur-59456" }