INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Kopja e Kylie duket shumë më spektakolare se ajo në bikini! [FOTO]

Kopja e Kylie duket shumë më spektakolare se ajo në bikini! [FOTO]

Publikuar më: 11:15 19-06-2017

Demi Rose do ju bëjë që ta harroni motrën e vogël Jenner.

Ajo po përgatitet që të bëhet një dj rezidente në Ibiza përgjatë verës. Por natyrisht që nuk mund të ishte gjithçka punë dhe aspak qejf. Kështu modelja britanike i mahniti fansat me pamjen e saj fantastike ndërkohë që shijonte bukuritë e ishullit spanjoll. Dhe ishulli spanjoll po shijonte bukuritë e saj! Bukuroshja 22 vjeçare me vështirësi të madhe i mbajti format e saj të lavdërueshme brenda bikinive aq të vogla. Pamja që doli më pas ishte thjesht spektakolare, dhe mundet vetëm të shijohet. 

demiro1.jpg

demiro2.jpg

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00465297698975
    array(1) { ["section"]=> string(69) "kopje-e-kylie-duket-shume-me-spektakolare-se-ajo-ne-bikini-foto-30362" }