INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Kjo ishte surpriza që kishte paralajmëruar Gjiko [VIDEO]

Kjo ishte surpriza që kishte paralajmëruar Gjiko [VIDEO]

Publikuar më: 15:16 11-05-2018

Para disa ditësh kishte paralajmëruar një surprizë për fansat.

Mbrëmë Gjiko lançoi një mixtape me 17 këngë. Një pjesë të mirë të tyre i ka në bashkëpunim por pa zbuluar asnjë. Ndërsa sot e zbuloi njërin prej tyre, këngën ‘Xixa Xixa’ në bashkëpunim me Ledrin. Ata janë dy ndër reperat më të pëlqyer nga Kosova

Këngën Gjiko e ka publikuar sot në Youtube dhe pritshmëritë janë që të kthehet në hit.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0018270015716553
    array(1) { ["section"]=> string(60) "kjo-ishte-surpriza-qe-kishte-paralajmeruar-gjiko-video-58056" }