INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Kim-omania!” Njihuni me 5 vajzat e showbiz-it shqiptar që ngjajnë ‘copy-paste’ si Kim Kardashian [FOTO]

“Kim-omania!” Njihuni me 5 vajzat e showbiz-it shqiptar që ngjajnë ‘copy-paste’ si Kim Kardashian [FOTO]

Publikuar më: 21:02 10-05-2018

“Kim-omania” është përhapur si virus në tregun muzikor shqiptar dhe jo vetëm. Showbiz-i shqiptar tashmë nuk ka nevojë më për KIM K pasi i ka disa vjaza të ngjashme me të. Shpesh herë shohim lajme ku shkruhet se kjo këngëtare apo ish- banorja e Big Brother apo modelja e njohur ka ngjashmëri të frikshme më të famshmen KIM KARDASHIAN, apo mundohen ta kopjojnë. Në emisionin Fun Day me moderatoren Fatma Methasani u disktua për këto 5 vajza, të cilat janë disa prej tyre:

1.E para që mban titullin KIM K shqiptar është Fjolla Morina. Thuajse Copy-Paste dhe ngjashmëria është në nivele të frikshme.

e0c52947-b76b-48d9-bc9b-d2d8b439442b.jpg

2.Megi Pojani, gazetare dhe personazh mjaft i njohur në rrjete sociale dhe mund ta quajmë yll instagrami. 

2ea5d716-d4f5-47e3-aa13-d44ff525649c.jpg

3.Shpesh herë Elvana Gjatën e komentojnë dhe e krahasojnë se do të kopjojë Kim K dhe fotoja që shohim më poshtë e tregon më mirë.

1be796cc-5302-4730-b7b7-d6fd0393ce25.jpg

4.Nora Istrefi edhe këngëtarja e shumë HIT-eve është përfolur për ngjashmërinë apo mundimin e kopjimit të Kim Kardashian.

a23230a9-7d85-4801-87d7-946e14b7f54d.jpg

5.Mimoza Krasniqi ish-banore e Big Brother e njohur shumë nga publiku,sic e shihni dhe në foto ajo duket të jetë një alla KARDASHIAN./intv.al/

e557ff62-2a6d-4e41-9268-1f5c8edf7229.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0082979202270508
    array(1) { ["section"]=> string(103) "kim-omania-njihuni-me-5-vajzat-e-showbiz-it-shqiptar-qe-ngjajne-copy-paste-si-kim-kardashian-foto-57978" }