INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kim Kardashian në ''luftë'' me Kendall Jenner: Kush nga dy motrat është MBRETËRESHA seksi e tapetit të kuq?[FOTO]

Kim Kardashian në ''luftë'' me Kendall Jenner: Kush nga dy motrat është MBRETËRESHA seksi e tapetit të kuq?[FOTO]

Publikuar më: 14:39 27-01-2019

Kim Kardashian dhe Kendall Jenner padyshim janë ikona të tapetit të kuq. Të dyja motrat kanë bërë disa paraqitje shumë dinjitoze nëpër ceremonitë gala të këtyre viteve.

Ato shpeshherë kanë vendosur edhe trendet më të nxehta të momentit me pamjen e tyre, të kuruar sigurisht nga stilistët më të mirë të botës.

Kendall padyshim që rrezikon pak më shumë në tapetin e kuq dhe nuk ka frikë që të shfaq më shumë se Kim asetet e saj.

Ndërsa Kim e ka bërë traditë që gjithmonë t’i ndryshojë gjërat në 360 gradë. Në një event atë mund ta shohësh në një fustan të thjeshtë me ngjyra minimaliste duke na mashtruar me buzëqeshjen e saj, dhe në një tjetër ajo do të shfaqë një fustan xixëllues që do të mahnisë të gjithë të pranishmit.

Më poshtë ndodhen disa foto të dy motrave gjatë prezantimeve të tyre në tapetin e kuq të këtyre viteve dhe beteja ngelet e hapur se kush është mbretëresha.

kim-kardashian-sexiest-red-carpet-looks-5.jpg

kim_9.jpg

kim-kardashian-sexiest-red-carpet-looks-15.jpg

kim_8.jpg

kendall-jenner-sexiest-red-carpet-looks-12.jpg

kendall_jenner_3.jpg

kendall_jenner_2.jpg

kendall_jenner.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0028300285339355
    array(1) { ["section"]=> string(112) "kim-kardashian-ne-lufte-me-kendall-jenner-cila-nga-dy-motrat-eshte-mbreteresha-seksi-e-tapetit-te-kuq-foto-85466" }