INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Keni aplikuar? Ambasada ka një njoftim të rëndësishëm për Lotarinë Amerikane, ja për çfarë bëhet fjalë! [FOTO]

Keni aplikuar? Ambasada ka një njoftim të rëndësishëm për Lotarinë Amerikane, ja për çfarë bëhet fjalë! [FOTO]

Publikuar më: 10:08 07-10-2018

Përmes rubrikës “këshilla e ditës” Ambasada Amerikane në Tiranë e ka informuar sot opinionin publik lidhur me lotarinë amerikane. Në faqen zyrtare të ambasadës, është evidentuar fakti se lotaria është falas dhe nuk ka asnjë pagesë për dërgimin e formularit të aplikimit.

Ja postimi i plotë i ambasadës:

| #këshillaeditës | Lotaria Amerikane është FALAS dhe nuk ka asnjë pagesë për të dërguar formularin tuaj të aplikimit. Plotësoni aplikimin tuaj në dvlottery.state.gov

Vizitoni faqen tonë të internetit dhe lexoni në shqip udhëzimet e Lotarisë Amerikane për këtë vit   https://bit.ly/2l7myjg #pyetanen

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0072441101074219
    array(1) { ["section"]=> string(111) "keni-aplikuar-ambasada-ka-nje-njoftim-te-rendesishem-per-lotarine-amerikane-ja-per-cfare-behet-fjale-foto-74338" }