INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Këngëtari shqiptar iu drejtohet vajzave: 'Di të këndoj, di të gatuaj, rezultatet i shihni nën çarçaf' [FOTO]

Këngëtari shqiptar iu drejtohet vajzave: 'Di të këndoj, di të gatuaj, rezultatet i shihni nën çarçaf' [FOTO]

Publikuar më: 15:01 13-01-2018

Zëri i tij është kthyer edhe në të preferuarin e Kim Kardashian.

Megjithatë duket se këngëtari shqiptar nuk ka talent vetëm muzikën. Albert Stanaj ka publikuar një foto ku me atë që shkruan krah saj, ngacmon vajzat.

Stanaj shfaqet duke gatuar në kuzhinë dhe shprehet: "Shokë dy këshilla: 1. Mësoni si të gatuan. 2. Mësoni si të këndoni. Rezultatet i shihni nën çarçafë". Ka mjaftuar kjo deklaratë që shumë vajza t’i propozojnë atij martesë edhe publikisht. 

73489-640-0-5a592e2561d72.png

Article Logic
Execution time: 0.00360417366028
array(1) { ["section"]=> string(107) "kengetari-shqiptar-iu-drejtohet-vajzave-di-te-kendoj-di-te-gatuaj-rezultatet-i-shihni-nen-carcaf-foto-47435" }