INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këngëtaret shqiptarë ‘’pushtojnë’’ Amerikën! Mblidhen të gjithë në eventin prestigjioz dhe na u bë ZEMRA MAL[FOTO]

Këngëtaret shqiptarë ‘’pushtojnë’’ Amerikën! Mblidhen të gjithë në eventin prestigjioz dhe na u bë ZEMRA MAL[FOTO]

Publikuar më: 19:12 10-02-2019

Një event është organizuar mbrëmjen e djeshme, i cili paraprin ato të çmimeve “Grammy”. Duhet thënë se “Grammys” është nga më prestigjiozet përsa i përket vlerësimit muzikor.

Të gjithë “yjet” botërore këtu vendosin pavdekshmërinë e tyre dhe duhet thënë se zemra jonë bëhet mal kur në një event të tillë ne shohim edhe një dyndje shqiptarësh.

Duke synuar dhe dominuar tregun ndërkombëtar, dje ishin mbledhur të gjithë bashkë Dua Lipa, Rita Ora, Bebe Rexha, Gashi, Era Istrefi dhe Stanaj.

Ato që ranë më shumë në sy ishin Rita Ora me fustanin e saj të bardhe me pupla, por edhe Dua Lipa tepër elegante me fustanin blu.

auto_Rita_Ora1549816524.jpg

auto_Dua_Lipa1549816525.jpg

auto_Gashi_dhe_Jay_Z1549816526.jpg

auto_Albert_Stanaj_dhe_te_tjeret1549816526.jpg

auto_Diplo_dhe_era_Istrefi1549816527.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0084240436553955
    array(1) { ["section"]=> string(114) "kengetaret-shqiptare-pushtojne-ameriken-mblidhen-te-gjithe-ne-eventin-prestigjioz-dhe-na-u-be-zemra-mal-foto-86639" }