INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kaloi natën me futbollistin e njohur të Real Madrid? Reagon për herë të parë Dua Lipa, shihni çfarë shkruan! [FOTO]

Kaloi natën me futbollistin e njohur të Real Madrid? Reagon për herë të parë Dua Lipa, shihni çfarë shkruan! [FOTO]

Publikuar më: 19:00 29-05-2018

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa ishte pjesë e spektaklit në stadium para nisjes së finales së madhe të Champions Legue mes Liverpulit dhe Realit të Madridit. Por pas ndeshjes media turke CNN raportoi se ajo ka kaluar një natë pasionante me yllin e Realit Marco Asensio.

Por, pas qarkullimit të këtij lajmi, i menjëhershëm ka qenë reagimi i këngëtares, e cila ka mohuar të ketë kaluar natën me futbollistin.

“Nuk e kam takuar kurrë Marco Asension dhe duket e pamundur të ndodh, sepse agjenti im i cili është fans i Liverpoolit nuk do të më falte asnjëherë”, është shprehur ajo.

kosv.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0089700222015381
    array(1) { ["section"]=> string(116) "kaloi-naten-me-futbollistin-e-njohur-te-real-madrid-reagon-per-here-te-pare-dua-lipa-shihni-cfare-shkruan-foto-60038" }