INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Justin Bieber përpiqet të puthë një vajzë kundër dëshirës së saj?! Ja fotot inkriminuese! [FOTO]

Justin Bieber përpiqet të puthë një vajzë kundër dëshirës së saj?! Ja fotot inkriminuese! [FOTO]

Publikuar më: 14:08 31-03-2017

Dikush ta shpëtojë të shkretën nga duart e gjuetarit!

Nuk duhet të jetë dhe aq e vështirë të tërheqësh një vajzë për dikë që ka fituar simpatinë dhe jo vetëm të miliona të tillave përreth botës si një nga djemtë më të pëlqyer nga adoleshentet. E megjithatë këtë herë Bieber kishte sy vetëm për një bukuroshe me fat, e cila duket se nuk e konsideronte aspak veten të tillë. Ai u fotografua në sediljet e pasme të një makine përkrah një bruneje shumë seksi në Rio de Janeiro të Brazilit. Dhe ndërkohë që të shumta do ishin ata që do e konsideronin si dhuratë nga qielli një rast të tillë, vajza në fjalë duket sikur është amrrë kundër dëshirës së saj. Në fotot e ndryshme Bieber përpiqet ta puthë, por ajo jo vetëm duket sikur nuk e dëshiron aspak diçka të tillë, madje edhe i shmanget. Ndoshta është thjesht e turpshme në publik dhe nuk ka dashur të kapet në pozë të vështirë nga kamerat, pasi presupozojmë që të paktën në makinë është ngjitur me dëshirën e saj. Ndryshe Bieber do ta priste burgu, por fundja ai është mësuar me skandale...

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0026190280914307
    array(1) { ["section"]=> string(97) "justin-bieber-perpiqet-te-puthe-nje-vajze-kunder-deshires-se-saj-ja-fotot-inkriminuese-foto-24796" }