INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Justin Bieber dhe Kourtney K rikthehen bashkë?! [FOTO]

Justin Bieber dhe Kourtney K rikthehen bashkë?! [FOTO]

Publikuar më: 14:24 23-02-2017

Ish çifti që lutet bashkë mund të kthehet bashkë!

Mbrëmjen e djeshme diçka e ngjashme mund të ketë ndodhur, pasi në skenën amerikane të spektaklit rastësië nuk e kanë zakon të ndodhin. Kourtney Kardashian është parë të mbërrinte në një kishë nate rreth të njëjtës kohë si ylli i muzikës pop, Justin Bieber. Bukuroshja 37 vjeçare dhe ishi i saj 22 vjeçar u përpoqën të ruanin një profil të ulët ndërkohë që u bashkuan në këtë vend adhurimi për pak lutje mbrëmjeje. Veshja që motra e madhe K zgjodhi për këtë rast ishte pak më provokuese se personi i zakonshëm që shkon në kishë, por nfundja, nuk është se prisnim gjë tjetër nga një Kardashian. Me siguri po sigurohej që Bieber të kishte çfarë të shihte.

provo.jpg

provo2.jpg

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0045440196991
    array(1) { ["section"]=> string(56) "justin-bieber-dhe-kourtney-k-rikthehen-bashke-foto-22438" }