INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Justin Bieber dëbohet nga Kina! Zbuloni arsyen!

Justin Bieber dëbohet nga Kina! Zbuloni arsyen!

Publikuar më: 15:15 21-07-2017

Për ta thënë me fjalët e këngës së tij: “Is it too late to say sorry?”

Këngëtari kanadez është ndaluar të performojë në Republikën Popullore të Kinës për shkak të “sjelljes së keqe” brenda në skenë dhe jasht skene. Byroja e Kulturës në Pekin thanë se në përjashtimi i Bieber ishte thelbësor në përpjekjet e tyre për të “purifikuar” industrinë e argëtimit të këtij shteti. Megjithatë, ata thanë që diçka e tillë do të jetë thjesht e përkohshme kështu që artisti 23 vjeçar mund të kryqëzojë gishtat. Byroja iu përgjigj gjithashtu kërkesës masive të fansave për një “shpjegim të detajuar” duke thënë: “Justin Bieber është një këngëtar i talentuar, por ai është gjithashtu një i këngëtar i huaj i ri kontroversial”. Nuk e dimë se si thuhet “Jo” në Kinë, por Justin bën mirë që ta mësojë.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0028958320617676
    array(1) { ["section"]=> string(51) "justin-bieber-debohet-nga-kina-zbuloni-arsyen-32822" }