INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Jo vetëm Kim, Khloe dhe Kylie! Edhe një tjetër femër Kardashian është shtatzënë? [FOTO]

Jo vetëm Kim, Khloe dhe Kylie! Edhe një tjetër femër Kardashian është shtatzënë? [FOTO]

Publikuar më: 12:24 12-10-2017

Si duket ato e kanë vendosur të mbahen mend gjatë nga të gjithë.

Femrat e familjes Kardashian së fundmi po përfliten shumë për shtatzënitë e tyre të njëkohshme. Kim (e cila ka punësuar një mama surrogate për të lindur fëmijën e saj, pasi një shtatzëni e tretë i rrezikon jetën), Kylie pret fëmijën e saj të parë, po ashtu edhe Khloe është shtatzënë. Por si duket nuk mbaron me kaq sepse mediat e huaja po flasin edhe për një shtatzëni të mundshme të Kourtney Kardashian e cila tashmë i ka tre fëmijë.

“Ajo u lumturua shumë nga lajmi. I pëlqejnë familjet e mëdha dhe do që fëmijët e saj të kenë shumë vëllezër e motra,” tha burimi të cilët zbulojnë se ajo dhe i dashuri i saj Younes Bendjima po ua tregojnë lajmin vetëm miqve dhe familjarëve. 

ph8ayfbugw72.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.0010559558868408
  array(1) { ["section"]=> string(88) "jo-vetem-kim-khloe-dhe-kylie-edhe-nje-tjeter-femer-kardashian-eshte-shtatzene-foto-38755" }