INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jeni duke kërkuar nëpër revista për trendet e verës 2018? Ne i kemi të gjitha përgjigjet për ju [VIDEO]

Jeni duke kërkuar nëpër revista për trendet e verës 2018? Ne i kemi të gjitha përgjigjet për ju [VIDEO]

Publikuar më: 17:56 02-07-2018

Arjena Duci është një ndër blogeret më premtuese të momentit e cila karakterizohet nga një stil shumë të veçantë. Nëse futesh tek Instagrami i saj, do të jetë e vështirë të ikësh menjëherë pasi fotot e saj të bukura të bëjnë të humbasësh sensin e kohës. Ajo javën e kaluar ishte e ftuar në emisionin “Fun Day” me moderatoren Fatma Methasani i cila foli për gjëra shumë të bukura dhe e mbushi stuion me pozitivitet.

Screen-Shot-2018-01-23-at-16.48.17.png

 

Si nisi rrugëtimi dhe pasioni i saj për modën dhe blogun, si arrin ajo që të mbajë një Instagram të rregullt dhe të kuruar ishin gjërat që ajo ndau me Fatmën.
Përpos kësaj ajo na ka dhënë disa këshilla se sit ë vishemi këtë verë. Nëse jeni duke kërkuar nëpër revista që të informoheni për trendet më të fundit të verës 2018, Arjena Duçi na ka kursyer kohë të gjithëve, e cila na ka prezantuar trendencat.

Për më tepër ndiqni videon më poshtë:

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031499862670898
    array(1) { ["section"]=> string(106) "jeni-duke-kerkuar-neper-revista-per-trendet-e-veres-2018-ne-i-kemi-te-gjitha-pergjigjet-per-ju-video-63533" }