INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jemi të sigurtë që askush nuk e dinte këtë tatuazh të Anxhelina Hadërgjonjat në vendin delikat [FOTO]

Jemi të sigurtë që askush nuk e dinte këtë tatuazh të Anxhelina Hadërgjonjat në vendin delikat [FOTO]

Publikuar më: 11:21 12-07-2018

Anxhelina Hadërgjonaj shpesh u ka servirur fansave të saj edhe imazhe të nxehta, por këtë tatuazh askush nuk e kishte parë.

Edhe pse prej kohësh është vendosur në Amerikë për të jetuar, falë faktit që është aktive në rrjetet sociale, e bën që të ketë kontakt edhe me vendin e saj.

Këtë herë Anxhelina na seriviri një foto ndryshe ku për herë të parë tregoi detajin mes gjoksit. Një tattoo me tre shtata. Duket se ky është numri i saj i fatit të cilin e ka gdhendur në lëkurë dhe na e shfaq sa herë vesh dekolte. Të ketë vallë edhe ndonjë tatuazh tjetër të cilin duhet të presim të na e zbulojë? /intv.al/

36980989_10214265017212650_3390799065837993984_n.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0082499980926514
    array(1) { ["section"]=> string(105) "jemi-te-sigurte-qe-askush-nuk-e-dinte-kete-tatuazh-te-anxhelina-hadergjonjat-ne-vendin-delikat-foto-64773" }