INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Jared Leto do të jetë themeluesi i Playboy në filmin e ri

Jared Leto do të jetë themeluesi i Playboy në filmin e ri

Publikuar më: 13:24 04-10-2017

Muzikanti dhe aktori i Blade Runner 2049, jared Leto, është zgjedhur zyrtarisht si aktori që do të jetë ne rolin e themeluesit të Playboy, Hugh Hefner në filmin e ri biografik.
Siç është shprehur dhe vetëq regjisori I filmit, Brett Ratner: “Jared është një mik i vjetër. Kur mori vesh se do të isha unë regjisori I filmit për Hugh hefner, ai më tha se dontë të ishte aktori kryesor.”
“Dua ta bëj unë rolin e tij, dua ta kuptoj si ishte”, është shprehur Leto.
Sigurisht që një nga aktorët më të mirë të momentit si Jared, do të ishtë perfekt në rolin e Hefner.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0013008117675781
    array(1) { ["section"]=> string(58) "jared-leto-do-te-themeluesi-i-playboy-ne-filmin-e-ri-38078" }