INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Ja disa shembuj që tregojnë që diferenca midis meshkujve dhe femrave është e madhe, njëkohësisht dhe qesharake [VIDEO]

Ja disa shembuj që tregojnë që diferenca midis meshkujve dhe femrave është e madhe, njëkohësisht dhe qesharake [VIDEO]

Publikuar më: 13:01 06-01-2018

Meshkujt dhe femrat e shohin në këndvështrime të ndryshme, dhe kjo është arsyeja pse mezi kuptohen me njëri tjetrin.

Intv ju sjell disa shembuj qesharak të qëndrimeve midis dy gjinive.

 

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00654697418213
    array(1) { ["section"]=> string(121) "ja-disa-shembuj-qe-tregojne-qe-diferenca-midis-meshkujve-dhe-femrave-eshte-e-madhe-njekohesisht-dhe-qesharake-video-46793" }