INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ish-banorja e ''Big Brother'', shpërthen kundër Cristiano Ronaldos. S’lë gjë pa i thënë [FOTO]

Ish-banorja e ''Big Brother'', shpërthen kundër Cristiano Ronaldos. S’lë gjë pa i thënë [FOTO]

Publikuar më: 10:38 12-07-2018

Daniela Metani, e bërë e famshme pas pjesëmarrja në “Big Brother”-in në Itali, ka sulmuar keq Ronaldon pas kalimit tek klubi i Juventusit, duke u shprehur se është turp që ai të marrë kaq shumë para.

“Është e turpshme që një futbollist të fitojë kaq shumë para. Me pagën e Kristiano Ronaldos do të shpëtonim të gjitha kafshët e planetit.

Me 100 milionë euro, madje, mund të shpëtonim të gjithë planetin. Prandaj, unë shpresoj që Ronaldo të dëmtohet që në ndeshjen e parë. Unë nuk e kapërdij dot. Është diçka e turpshme. Madje, do të shpresoja që i gjithë planeti të indinjohej për këto shifra dhe të çohej të akuzonte”. “Unë do doja t’i thosha vetëm diçka…

E kupton ky Ronaldo, që këto 100 apo më shumë milionë euro nuk do ketë kohë t’i prishë kurrë?! Për çfarë i duhen të gjitha këto?!”, ka thënë ajo.

115255155-c2f08a5f-48c4-4fca-a3d6-7094d3f4fdb9.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0094130039215088
    array(1) { ["section"]=> string(92) "ish-banorja-e-big-brother-shperthen-kunder-cristiano-ronaldos-s-le-gje-pa-i-thene-foto-64757" }