INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Instagram lë knockout Snapchat

Instagram lë knockout Snapchat

Publikuar më: 11:05 06-07-2018

Snapchat u kritikua shumë për updatin e fundit, por çuditërisht rritja e tyre nuk ndaloi. Sot Snap vazhdon të rritet, por ama nuk ka të krahasuar me Instagram. Instastory duket se ka kaluar çdo shifër rekord të Snapchat.


Sot Instagram numëron rreth 500 milionë përdorues aktivë në dite dhe ndërkohë vazhdon të rritet. Instastoryt po rriten rreth 6 herë më shpejt së rivali i tyre më i afërt, pra Snap-i.

sanp_vs_insta_per_artikullin.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010619163513184
    array(1) { ["section"]=> string(30) "instagram-nuk-njeh-rival-64004" }