INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Idriz Batha mbetet pa ekip apo...? Ja çfarë ka vendosur ai

Idriz Batha mbetet pa ekip apo...? Ja çfarë ka vendosur ai

Publikuar më: 10:17 11-07-2018

Largimi i Bathës nga të kuqtë e kryeqytetit, bëri shumë bujë në fakt, po aq sa edhe akordi i tij me ekipin grek, i cili mund të themi se mbeti në tentativë.

Tanimë gjithçka duket se është zgjidhur për të, pasi ish-kapiteni i Partizanit, Idriz Batha, do të vazhdojë karrierën e tij te Flamurtari.

Lajmi është zyrtarizuar nga klubi vlonjat pasditen e së martës, ndërsa Batha ka pozuar edhe me fanellën kuqezi.

Mesfushori nuk arriti akordin për të vijuar bashkëpunimin me Partizanin dhe pasi priti për ndonjë transferim të mundshëm jashtë Shqipërisë, më në fund vendosi t’i përgjigjet pozitivisht ofertës së vlonjatëve.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0084280967712402
    array(1) { ["section"]=> string(60) "idriz-batha-mbetet-pa-ekip-apo-ja-cfare-ka-vendosur-ai-64613" }