INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I vogli Kajan mbush 1 muaj, festë në familjen Veliaj, kjo është surpriza e bukur e prindërve [FOTO]

I vogli Kajan mbush 1 muaj, festë në familjen Veliaj, kjo është surpriza e bukur e prindërve [FOTO]

Publikuar më: 19:17 08-11-2018

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa u bekuan me një vogëlush më 6 shtator dhe vogëlushin e tyre e kanë pagëzuar me emrin e veçantë Kajan. Ata nuk e kanë fshehur në publik entuziazmin e të qënit prindër për herë të parë dhe në datën 6 të këtij muaji, Kajan ka mbushur plot një muaj jetë e në shtëpinë e Erionit dhe Ajolës sigurisht që kjo datë është festuar. Çifti i ka bërë të voglit një tortë shumë të këndshme me krem të bardhë, e zbukuruar me ëngjëj prej sheqeri, ku shkruhej “1 muaj me Kajan”, siç mund ta shihni në fotot e mëposhtme.

collagejakan.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0092470645904541
    array(1) { ["section"]=> string(101) "i-vogli-kajan-mbush-1-muaj-feste-ne-familjen-veliaj-kjo-eshte-surpriza-e-bukur-e-prinderve-foto-78076" }