INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I ''çmendi'' të gjithë në EURO 2016 dhe vazhdon ta bëjë, por shihni si dukej Rike Roçi para shumë vitesh [FOTO]

I ''çmendi'' të gjithë në EURO 2016 dhe vazhdon ta bëjë, por shihni si dukej Rike Roçi para shumë vitesh [FOTO]

Publikuar më: 17:02 14-09-2018

Rike Roci është një nga ish-banoret më të komentuara të “Big Brother” dhe që nga koha e pjesëmarrjes në këtë show, ajo është kthyer shpesh në qendër të vëmendjes së mediave. Mjafton të përmendim kur u pikas në shkallët e stadiumit në Francë teksa Shqipëria po luante në Kampionatin Europian të Futbollit dhe së bashku me Iridi Oxën u cilësuan si tifozet më seksi.

E që prej asaj kohe, Rike Roçi ka qenë shuam avite si në rrjetet sociale ashtu edhe në mediat vizive e ato online.

Së fundmi ajo është bërë nostalgjike dhe ka publikuar një foto para 6 vitesh dhe duket pak ndryshe, më e dobët dhe brune, por sërish shumë seksi.

6ani.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0039980411529541
    array(1) { ["section"]=> string(110) "i-cmendi-te-gjithe-ne-euro-2016-dhe-vazhdon-ta-beje-por-shihni-si-dukej-rike-roci-para-shume-vitesh-foto-71706" }