INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I çmendi të gjithë me TWERK… Ja sa kilogram peshon ''Kallashi'' [FOTO]

I çmendi të gjithë me TWERK… Ja sa kilogram peshon ''Kallashi'' [FOTO]

Publikuar më: 08:53 12-07-2018

Kallashi vazhdon të tërheqë vëmendjen me postimet e saj provokuese, por jo vetëm. Kallashi u bë e njohur falë kërcimeve të saj provokuese, që u pëlqyen shumë nga publiku.

Kërcimtarja dhe këngëtarja është një ndër personazhet më të komentuara nga publiku sidomos kur vjen puna tek format e saj trupore.

Së fundmi edhe Kallashi ka zgjedhur t'u përgjigjet pyetjeve të fansave në Instagram me opsionin e ri. Një nga fansat e pyet Kallashin sa peshon dhe seksbomba shqiptare zbulon se është 88 kilogram.

-640-0-5b467d102dcfe.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0077600479125977
    array(1) { ["section"]=> string(69) "i-cmendi-te-gjithe-me-twerk-ja-sa-kilogram-peshon-kallashi-foto-64742" }