INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Harron Selena Gomez-in, zë të dashur të re? Njihuni me bionden misterioze që shoqërohet Justin tani [FOTO]

Harron Selena Gomez-in, zë të dashur të re? Njihuni me bionden misterioze që shoqërohet Justin tani [FOTO]

Publikuar më: 22:58 22-03-2018

U përfol se u rikthyen sërish bashkë dhe më pas u ndanë sërish për t’i dhënë kohë njëri – tjetrit për t refleketuar. E kemi fjalën për çiftin më të famshëm në shoëbiz, Selena Gomez dhe Justin Bieber. Por mesa duket Justin Bieber po e përjeton shumë mirë ndarjen nga këngëtarja Gomez. 24-vjeçari është fotografuar në Los Angeles me një grup shokësh teksa dilte nga një pub. Ajo që ka rënë në sy ka qenë një vajzë bionde që e shoqëronte Justin gjatë gjithë kohës. Daily Mail shkruan se kjo mund të jetë vajza me të cilën Justin po shoqërohet pas ndarjes me Selena-n. Një dëshmitar tha se kaloi pothuajse gjithë natën duke qëndruar së bashku, dhe Justin u pa duke u përqafuar me të. Nuk dihet ende nëse ata të dy janë ndarë, apo është thjeshtë një “lojë” e çiftit për të fshehur lidhjen e tyre. Gjithsesi, lind pyetja kjo vajza misterioze kush është? Sipas The Sun, këngëtari shoqërohej nga modelja 22-vjeçare Baskin Champion dhe dyshja janë njohur përmes motrës së Baskin, e cila është supermodelja e famshme, Abby Champion./intv.al/

0321-justin-bieber-mystery-girl-pajamas-splash-4.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.008436918258667
    array(1) { ["section"]=> string(108) "harron-selena-gomez-in-ze-te-dashur-te-re-njihuni-me-bionden-misterioze-qe-shoqerohet-justin-tani-foto-53456" }