INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Hailey Baldwin i rikthehet pasarelës pas martesës me Justin Bieber…[FOTO]

Hailey Baldwin i rikthehet pasarelës pas martesës me Justin Bieber…[FOTO]

Publikuar më: 12:59 04-12-2018

Hailey Baldwin dhe Justin Bieber i dhanë fund beqarisë në një ceremoni private në muajin shtator.

Pas martesës Hailey është rikthyer sërish në pasarelë. Modelja 22-vjeçare sfilon për firmën ‘Versace’, përkrah emrave të tjerë shumë të njohur si: Gigi Hadid, Irina Shayk, Kaia Gerber.

sfghfghgsxfgj.jpg

 

Përpara martesës së saj me Justin Bieber, Hailey tregoi se ka filluar të jetë shumë selektive me sfilitat në të cilat do të marrë pjesë, sepse dëshiron të kalojë më shumë kohë me familjen dhe partnerin e saj.

 

hjdgjerthsdf.JPG

 

Madje ajo është shprehur se do të ketë edhe fëmijë dhe po pret me padurim momentin që do të bëhet nënë.

dxfhgjxf.JPG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0073909759521484
    array(1) { ["section"]=> string(77) "hailey-baldwin-i-rikthehet-pasareles-pas-marteses-me-justin-bieber-foto-80639" }