INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
HAHA! Reperi i njohur SHQIPTAR i fiksuar pas Kylie Jenner, shihni çfarë i shkruan: Ta ha...[FOTO]

HAHA! Reperi i njohur SHQIPTAR i fiksuar pas Kylie Jenner, shihni çfarë i shkruan: Ta ha...[FOTO]

Publikuar më: 17:11 03-06-2018

S’ka faj i shkreti! 

Kylie Jenner është një nga femrat më me ndikim në botë e cila tashmë mund të quhet me plot gojën një biznesmene e suksesshme.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shumë e komentuar për mënyrën e jetesës që bën. Sigurisht që shumë meshkuj e pëlqejnë, mirëpo tani e morëm vesh që reperi i njohur shqiptar qenka i fiksuar keq pas saj. Bëhet fjalë për Getinjon i cili i ka lënë një koment në foton e fundit të publikuar nga bukuroshja amerikane.

“TA HA ZEMREN”, i thotë Getinjo në një foto ku ajo duket me të vërtetë shumë bukur.

get.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0028648376464844
    array(1) { ["section"]=> string(75) "haha-reperi-i-njohur-i-fiksuar-pas-kylie-jenner-shihni-cfare-i-shkrua-60567" }