INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Gratë po braktisin bashkëshortët e tyre! Kërkojnë në bankën e spermës që fëmijët t’u ngjajnë këtij aktori [FOTO]

Gratë po braktisin bashkëshortët e tyre! Kërkojnë në bankën e spermës që fëmijët t’u ngjajnë këtij aktori [FOTO]

Publikuar më: 18:16 14-09-2018

Pothuaj të gjithë njerëzit imagjinojnë se si do të jetë fëmija i tyre i ardhshëm, e madje disa të tjerë ëndërrojnë edhe se si do të ishte nëse do të kishin një fëmijë me personazhin e tyre të preferuar.

Një spermë banke në Los Anxhelos ofron një shërbim të padëgjuar më parë. Atje gratë dhe vajzat që dëshirojnë të bëhen nëna mund të zgjedhin dhurues që i ngjajnë personazheve të njohur të ekranit.

Në uebsajtin e kompanisë “California Cryobank” shkruhet: “Të zgjedhur nga mundësitë e pafundme që ofron interneti, dhuruesit që i ngjajnë personazheve mund të jenë aktorë, atletë, muzikantë, apo kushdo tjetër që i ngjan një të famshmi.”

Detajet e dhuruesve si gjatësia, ngjyra e syve apo e flokëve janë të gjitha të listuara. Gratë mund të zgjedhin që fëmija i tyre t’i ngjajë David Beckham, Leonardo di Caprio po Princ Harry-t, por zgjedhja më popullore sipas bankës është Ben Affleck.

beenn.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0082559585571289
    array(1) { ["section"]=> string(115) "grate-po-braktisin-bashkeshortet-e-tyre-kerkojne-ne-banken-e-spermes-qe-femijet-t-u-ngjajne-ketij-aktori-foto-71720" }