Shiko episodet e plota te Geek Room

Vibe X3 modeli më i ri Lenovo

Friday, 29 January 2016 18:13
Lenovo e ka lansuar modelin e saj më të ri të telefonit - Vibe X3 në tregun indian, të cilin…

Pajisja që i përkthen të lehurat e qenit në gjuhën njerëzore

Friday, 29 January 2016 12:43
Fetch, një dyqan kafshësh nga Ocado, po shpreson që të revolucionalizojë teknologjinë e kafshëve me një rang të produkteve të…

Ja si të fitoni para nga Instagrami

Friday, 29 January 2016 10:56
Pjesa më e madhe e njerëzve e përdorin Instagram-in për të postuar foto nga jeta e tyre e përditshme. Megjithatë,…

Facebook-u së shpejti me butona të reja

Friday, 29 January 2016 10:46
Facebooku së shpejti do të instalojë butona të tjerë në statuset e tij, përveç butonit like. Së shpejti përdoruesit do…

Google dhuron Chromebook për refugjatët

Thursday, 28 January 2016 18:07
Jo vetëm dhurime për ndihmë humanitare, por Google dëshiron të ndihmojë refugjatët edhe në terma më afatgjatë si ajo e…

Ja si të veproni kur ju bie celulari në ujë

Thursday, 28 January 2016 09:48
Celulari është kthyer në një paisje shumë të domosdoshme për të gjithë ne. Për këtë arsye ai mund të gjendet…

100 vite histori, ja si kanë ndryshuar automjetet

Wednesday, 27 January 2016 16:11
Makinat kanë ndryshuar shumë krahasuar me një shekull më parë. Në videon e mëposhtme mund të shikoni si kanë evoluar…

Apple: Rekord fitimesh, rekord shitjesh dhe rekord ofertash

Wednesday, 27 January 2016 17:02
18,4 miliardë dollarë përfitime, 74,8 milionë iPhone të shitur: Apple ka regjistruar statistikat më të mira në historinë e saj.…

Samsungu ngacmon Apple-in në reklamën e re

Wednesday, 27 January 2016 10:38
Samsungu ka vazhduar ngacmimin e Apple-it edhe në reklamën e re. Kompania koreane ka “thumbuar” rivalin e madh në shërbimin…

Spotify Video së shpejti në iOS dhe Android

Tuesday, 26 January 2016 14:02
Spotify me sa duket është duke u përgatitur për të shtuar edhe shërbimin e saj të ri të quajtur Spotify…

Jeep SRT8 Turbo kundër Porsche 911 Turbo S

Tuesday, 26 January 2016 17:54
Ky nuk është një Jeep SRT i zakonshëm, ky ka një motor të modifikuar me turbo të dyfishtë. Shihni videon…

Së shpejti një celular i mençur vetëm për të moshuarit

Tuesday, 26 January 2016 10:49
Shumë të moshuar nuk mund t’i përdorin celularët e mençur si iPhone dhe Samsung për arsye se nuk dinë t’i…
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll