Shiko episodet e plota te Geek Room

Lamtumirë Roaming! Nga 15 Qershori, jo më kosto shtesë për përdoruesit[VIDEO]

Wednesday, 14 June 2017 12:18
Nga data 15 qershor përfundojnë kostot shtesë për telefonatat, SMS-të dhe internetin për të gjithë ata që udhëtojnë në vendet…

Porsche zbulon makinën e saj më të shpejtë ndonjëherë, modein 911 GT2 RS! [FOTO]

Tuesday, 13 June 2017 16:20
Porsche 911 më i fuqishëm dhe më ekstrem që do të shihni deri më sot në rrugë u zbulua në…

Më në fund! Microsoft sjell Xbox One X [VIDEO]

Tuesday, 13 June 2017 14:59
Siç edhe kishte premtuar, Microsofti ka shpalosur konsolën Project Scorpio.

Makina e blinduar amfib. Automjeti udhëton me 50 km në orë në ujë[VIDEO]

Monday, 12 June 2017 14:36
Me shpresën për t’iu bërë ballë sulmeve të armiqve, si në tokë ashtu dhe në ujë, Kina është duke prodhuar…

iPhone shumë shpejt nuk do ju lejojë më të shkruani mesazhe ndërkohë që i jepni makinës! [FOTO]

Monday, 12 June 2017 14:30
Nëse nuk i hiqni dot duart nga telefoni ndërkohë që i jepni makinës, kemi disa lajme të këqija për ju.

Rikthehet në Tiranë edicioni i 2-të i AllWeb [VIDEO]

Friday, 09 June 2017 17:12
Konferenca e vetme dedikuar marketingut dixhital, ka nisur përgatitjet për edicionin e saj të dytë.

Automjeti eksplorues. NASA prezanton automjetin “Mars batmobile”[VIDEO]

Friday, 09 June 2017 14:59
NASA prezanton automjetin e projektuar fillimisht për të kërkuar jetën në planetin Mars.  Koncepti radikal është zbuluar nga NASA në…

Shkencëtarët zbulojnë planetin më të nxehtë

Thursday, 08 June 2017 16:03
Shkencëtarët zbuluan planetin KELT-9b, e cila është e ngjashme me Jupiterin dhe ka temperaturë 4.600 kelvin (4.327 Celsius), që do…

Yjet mund të peshohen. Konfirmohet pas 100 vitesh teoria e Anjshtanjit[VIDEO]

Thursday, 08 June 2017 14:26
Mbi 100 vjet më parë, Albert Ajnshtajn parashikoi se yjet e largëta mund të peshohen duke përdorur gravitetin, por ai…

Përdorues të Snapchat tani duhet të bëni kujdes me fotot, mund t’jua marrin [FOTO]

Wednesday, 07 June 2017 21:20
Sa shumë e duam Snapchat-in, sepse s’na marrin dot fotot, por tashmë duhet të bëjmë kujdes.

Trump bllokon kritikët. Heq nga Twitter, ndjekësit që i shkruajnë kritika[VIDEO]

Wednesday, 07 June 2017 14:00
Presidenti Trump ka bllokuar shumë njerëz në Twitter. Dhe tani, disa po argumentojnë se kjo është një shkelje e të…

Samsung prezanton serinë e re të Galaxy J [FOTO]

Wednesday, 07 June 2017 12:18
Një seri e bukur dhe e fuqishme smartphonësh!
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll