INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Gazetarët i bëjnë të gjthë lëmsh, ngatërrojnë Beatrix Ramosajn me Rudina Dembacajn [FOTO]

Gazetarët i bëjnë të gjthë lëmsh, ngatërrojnë Beatrix Ramosajn me Rudina Dembacajn [FOTO]

Publikuar më: 13:19 22-11-2017

Ky nuk është një  nga ato ngatërrimet që ndodh lehtë pasi Rudina Dembacaj dhe Beatrix Ramosaj nuk ngjanë aspak, madje kanë edhe profesione të ndryshme.

Megjithatë gazetarëve këtë herë , vajzat në fjalë u janë dukur njësoj pasi në njërën nga gazetat shqiptare, në lajmin për Beatrix, është vënë fotoja e Rudinës duke i bërë kështu njerëzit konfuzë. Pas kësaj, ka qenë i menjëhershëm reagimi i aktores e cila ka shkruar: Gazetat tona! Jam Rudina, jo Beatrix!”

23847985_10214318035495353_1397477755_o_1.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0014779567718506
    array(1) { ["section"]=> string(92) "gazetaret-i-bejne-te-gjthe-lemsh-ngaterrojne-beatrix-ramosajn-me-rudina-dembacajn-foto-42734" }