INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
#GardenEyeBrows trendi më i fundit që ka pushtuar Instagram-in [FOTO]

#GardenEyeBrows trendi më i fundit që ka pushtuar Instagram-in [FOTO]

Publikuar më: 17:32 04-04-2018

Nëse jeni përdoruesi i instagramit padyshim që do ta keni vënë re trendi më të fundit.
#GardenEyeBrows ka të bëjë më stilimin e vetullave si një kopsht lulesh, shkruan intv.al
Nuk ka kaluar shumë kohë dhe nën këtë hashtag shihen me qindra postime.
Ky trend që të ka bërë për vete të gjithë vajzat është lançuar nga blogerja kanadeze Taylor R ./intv.al/

 

hhho.PNGhhhoppih.PNGhh.PNGhhyh.PNGo.PNGho.PNGgg.PNGg.PNGh9.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0068180561065674
    array(1) { ["section"]=> string(72) "gardeneyebrows-trendi-me-i-fundit-qe-ka-pushtuar-instagram-in-foto-54567" }