INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Game of Thrones vazhdon seancat porno, nuk do ta besoni ç’ju rezervon sezoni i ri! [FOTO+18]

Game of Thrones vazhdon seancat porno, nuk do ta besoni ç’ju rezervon sezoni i ri! [FOTO+18]

Publikuar më: 14:20 24-07-2017

Është padyshim seriali më i përfolur dhe më i pritur i momentit.

Dhe Game of Thrones vazhdon që të mbajë fort pas ekranit ndjekësit e saj me të gjitha mënyrat. Jo vetëm me historinë intriguese, por edhe me skenat e forta të cilat hera-herës kapin nivelin e pornografisë. Të tilla duken, të paktën nga fotot edhe ato mes Nathalie Emmanuel dhe Jacob Anderson, të cilët do jua djegin ekranin. Të dy shfaqen plotësisht nudo, edhe pse disa nga pjesët intime mbulohen deri në një farë pike. Megjithatë, e sigurtë është që ky serial do ju nxehë dhe tërheqë më shumë se kurrë. Në të gjitha kuptimet.

gth2.jpg

gth3.jpg

gth4.jpg

gth5.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0025870800018311
    array(1) { ["section"]=> string(94) "game-of-thrones-vazhdon-seancat-porno-nuk-do-ta-besoni-c-ju-rezervon-sezoni-i-ri-foto-18-32964" }