INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fshiu fotot me të fejuarën në INSTAGRAM, Stresi rrëfen të vërtetën për marrëdhënien me Kejsin [VIDEO]

Fshiu fotot me të fejuarën në INSTAGRAM, Stresi rrëfen të vërtetën për marrëdhënien me Kejsin [VIDEO]

Publikuar më: 19:03 17-05-2018

Stresi është ndër reperët më të kërkuar dhe të famshëm në vend. Sot ai ishte i ftuar në emisionin Fun Day në INTv me moderatore Fatma Methasani, ku foli rreth rreth projekteve të tij muzikore por u ndal pak edhe te marrëdhënia e tij me të fejuarën. Kështu Fatma ngacmoi pak reperin duke e pyetur pse ai ka fshirë fotot me te dashuren ne Instagram. Në media u përfol se u ndanë por jo!

Stresi tregoi se i kanë hakuar profilin në Insta dhe i kanë fshirë fotot me të dashurën. Ata tani janë shumë të dashuruar dhe Kejsi ndodhet në studion e Fun Day. Mos humbisni intervistën e tij në videon më poshtë./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0073018074035645
    array(1) { ["section"]=> string(104) "fshiu-fotot-me-te-fejuaren-ne-instagram-stresi-rrefen-te-verteten-per-marredhenien-me-kejsin-video-58689" }