INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Florian Binaj na prezanton me familjen e tij të madhe [FOTO]

Florian Binaj na prezanton me familjen e tij të madhe [FOTO]

Publikuar më: 09:57 13-10-2017

Për ta bërë këtë ka zgjedhur një ditë të veçantë, ditëlindjen e tij të 32-të.

Teksa na njeh me portertin e tij familjar, Flori na zbulon 3 breza; prindërit, fëmijët dhe mbesa e vogël. Edhe pse  portreti është i paplotë, sepse mungon i vogli Glauk, Flori ka një përgjigje. “ Eshtë shumë e bukur të festosh 8 vjetorin për herë të 4-rt me familjen tënde edhe pse jo të gjithë kishin mundësi të ishin këtu!Për të gjithë ata që pyesin ku e kam çunin, po foton kush do na e bënte?!”, shkruan aktori. 

ghjhyj.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00082206726074219
    array(1) { ["section"]=> string(64) "florian-binaj-na-prezanton-me-familjen-e-tij-te-madhe-foto-38841" }